جیب مهران مدیری مشاهده فرهنگ سینما

جیب: مهران مدیری مشاهده فرهنگ سینما فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار حوادث شرح بازداشت 15 متهم اقتصادی در خراسان

فرمانده انتظامی استان خراسان‌شمالی گفت: در بخش مبارزه با جرایم اقتصادی که مشمول بر حوزه‌های فرار مالیاتی، زمین‌خواری، دریافت تسهیلات نابه‌جای بانکی و ربا‌خواری

شرح بازداشت 15 متهم اقتصادی در خراسان

شرح بازداشت 15 متهم اقتصادی در خراسان

عبارات مهم : اداره

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: در بخش مبارزه با جرایم اقتصادی که مشمول بر حوزه های فرار مالیاتی، زمین خواری، دریافت تسهیلات نابه جای بانکی و ربا ذلت می شود، ۱۵ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

مقام های ارشد ناجا در خراسان شمالی در گزارشی از بازداشت دسته جمعی 15 متهم جرائم اقتصادی خبر دادند

به گزارش تسنیم ؛ فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: در بخش مبارزه با جرایم اقتصادی که مشمول بر حوزه های فرار مالیاتی، زمین خواری، دریافت تسهیلات نابه جای بانکی و ربا ذلت می شود، ۱۵ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

شرح بازداشت 15 متهم اقتصادی در خراسان

سردار علیرضا مظاهری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان خراسان شمالی با بیان این مطلب که خط قرمز پلیس امنیت مردم و حفظ ارزش ها است اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان شهروندان هشدار های پلیس را جهت جلوگیری از دزدی منازل خود جدی بگیرند.

وی با اشاره به پرونده های تشکیل شده است در اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان افزود: در اداره مبارزه با جرایم جنایی در 2 ماه 20 روز اخیر 75 فقره انواع پرونده تشکیل که در این راستا 13 نفر دستگیر و چندین قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شده است است.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌شمالی گفت: در بخش مبارزه با جرایم اقتصادی که مشمول بر حوزه‌های فرار مالیاتی، زمین‌خواری، دریافت تسهیلات نابه‌جای بانکی و ربا‌خواری

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از تشکیل 168 پرونده در اداره کل کلاهبرداری پلیس آگاهی استان در 2 ماه و 20 روزه نخست سال خبر داد و تصریح کرد: 147 پرونده از 168 پرونده تشکیل شده است در این اداره کشف که ارزش این پرونده ها 27 میلیارد و 385 میلیون ریال بوده هست. همچنین در بخش مبارزه با جرایم اقتصادی که مشمول بر حوزه های فرار مالیاتی، زمین خواری، دریافت تسهیلات نابجای بانکی و ربا ذلت می شود 15 نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سردار مظاهری با بیان این مطلب که در حوزه اداره عملیات خاص پلیس آگاهی استان 16 فقره پرونده تشکیل شده است است اذعان داشت: 16 فقره پرونده در اداره عملیات خاص پلیس آگاهی استان تشکیل که از این بین دو فقره جعل و کلاهبرداری کشف و 2 نفر هم به علت تصادف ساختگی دستگیر شده است اند. همچنین در این اداره تاکنون 9 سرقت، دو فقره دزدی به عنف کشف و3 نفر هم دستگیر شده است اند.

فرماندهی انتظامی خراسان شمالی در خصوص کشف جرائم در دو ماهه ابتدای سال افزود: 28 فقره دزدی از مغازه، 107 فقره دزدی از منزل، 15 فقره دزدی خودرو، 82 فقره دزدی موتورسیکلت، 6 مورد قاب زنی و 7 مورد دزدی به عنف صورت گرفته است که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته به ترتیب 3، 2، 40، 12، 66 و 66 درصد کم کردن داشته است.

شرح بازداشت 15 متهم اقتصادی در خراسان

سردار مظاهری در آخر به دستگیری عوامل دزدی به عنف در آرایشگاه خانمانه بجنورد در کمتر از 48 ساعت اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با حضور به موقع ماموران پلیس آگاهی، اداره اطلاعات و کلانتری محله در صحنه جرم و انجام بررسی های میدانی در یک عملیات غافلگیرانه سارقین در مخفیگاه خود دستگیر شدند و گوشی همراه، طلا و جواهرات افراد حاضر در آرایشگاه به آن ها بازگردانده شد

واژه های کلیدی: اداره | خراسان | پرونده | اقتصادی | دستگیری | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی استان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz